TR EN
ONLİNE SATIŞ

Çay Danışmanlığı

Çaya saygınlık kazandırıyoruz

Artizan Tea olarak ülkemizde bir çay kültürü oluşturmak ve çaya saygınlık kazandırmak üzere çıktığımız bu yolda,
çayın ayrılmaz bir parçası olan Horeca sektörü ve kültür odaklı her kurum ve kuruluş ile çalışmalar yaparak eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.
Bu doğrultuda kurumunuzda çalışan personeli, kurumunuzda ağırladığınız misafirlerinizden gelen çay ile ilgili her soruya cevap verebilecek şekilde
donatıyor ve personelinize, misafirlerinizi çay konusunda doğru yönlendirebilme becerisi kazandırıyoruz.

Kurum olarak sahip olduğunuz yiyecek ve içecek konseptiniz için iş birliği yapıyoruz.
Kurumunuza ve müşterilerinize özgün; Artizan Tea markasının otantik dünya çayları ile oluşturduğumuz
bir çay menüsü hazırlıyor ve hizmet sağlıyoruz.

Çay danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak ve kurumsal iş birliklerimiz, eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
aşağıda bulunan formu doldurabilir ya da iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
İletişim numaramız: 0216 33 88 333

Artizan Tea olarak çay danışmanlığı ve eğitimlerimize çayın ayrılmaz bir parçası olan Horeca sektörü ve kültür odaklı her kurum ve kuruluş ile çalışmalar yaparak hizmet sağlıyoruz.
Uygulamalı olarak gerçekleştirilen danışmanlık ve eğitimlerimizi, dilerseniz Artizan Tea ile anlaşmalı stüdyo mutfaklarında, dilerseniz kurumunuzun kendi uygulama alanında gerçekleştiriyoruz.
Kurumunuza ve müşterilerinize özgün; Artizan Tea markasının otantik dünya çayları ile oluşturduğumuz bir çay menüsü hazırlıyor ve hizmet sağlıyoruz.
Verilen danışmanlık ve eğitimi belgelendirirken eğitim sonrası sürecin takibini gerçekleştirerek uygulama hakkında iyileştirmeler yapıyoruz.
Kurum olarak sahip olduğunuz yiyecek ve içecek konseptiniz için iş birliği yapıyoruz.
Eğitimimiz ve danışmanlığımız kapsamında kurumunuzda çalışan personele gerek Türk siyah çayı gerekse otantik dünya çayları ile ilgili bilgi aktarımı sağlayarak personelinizin, kurumunuza teşrif eden misafirlerle çay üzerine doğru bir iletişim kurmasını amaçlıyoruz.
Tea-Mail aboneliği için kayıt olunuz.
KAYIT OLUN
2018 © Tüm Hakları Saklıdır